آدرس جدید سایت

مدیریت فروش اختصاصی تیم توسعه تجارت کرشمه

هدف مدیریت فروش افزایش فروش است. چگونه یک سازمان می تواند محصول یا خدمتی را به بازار عرضه کند و مشتری را متقاعد به خرید آن محصول یا خدمت کند. مدیریت فروش این وظیفه مهم را بر عهده دارد. شروع حیات یک شرکت با تولید است ولی تا زمانی که محصول یا خدمتش را به فروش نرسانده است نمی تواند دور بعد تولید را شروع کند. اهمیت فروش در چرخه حیات سازمان بسیار بالا است. ما در تیم توسعه تجارت کرشمه شما را در این بخش اساسی همراهی می کنیم.

مدیریت فروش اختصاصی تیم توسعه تجارت کرشمه  تیم توسعه تجارت کرشمه جدید ترین رویکرد های مدیریت را فروش را برای شما پیاده سازی می نماید. هدف فروش در بازار امروز کمی متفاوت از بازار سنتی ایران است. فروش باید برای ایجاد روابط  با مشتری ، تامین نیاز های او ، فراهم کردن اطلاعات مورد نیاز مشتری و در به طور زمان ترغیب مشتری به محصول و خرید آن باشد.

ساختار سازمانی فروش باید به گونه ای طراحی شود که نیاز های فروشندگان و کارفرمایان را فراهم کند. سازمان های چابک تر می توانند بهترین بهره وری را در فروش داشته باشند.

خدمات مدیریت فروش تیم توسعه تجارت کرشمه

ما در تیم توسعه تجارت کرشمه فرآیندی برای افرایش فروش شرکت های ایرانی طراحی کرده ایم که علاوه بر رویه های روتین شناخت محصول و شناخت بازار و طراحی کانال های فروش و آموزش تیم فروش موارد ابداعی تیم توسعه تجارت کرشمه را نیز لحاظ کرده اند. به طور کلی تنوع روش های فروش می تواند بهپیدا کردن بهترین کانال ها در شروع کار کمک کند. روش های ابداعی کرشمه برای فروش شما را یاری می نماید تا بالاترین بهره وری را در فروش محصولاتتان داشته باشید.

پس از چند گام ایتدایی وارد گام های اصلی مدیریت فروش می شویم.

  • شناخت محصول و خدمات و ارزیابی نسبی ویژگی های آن
  • شناخت بازار و فرصت ها و تهدید های موجود
  • شناخت رقبا ، آنالیز مون چارت moon chart و ارزیابی نسبی شرکت

در گام دوم ارائه خدمات مدیریت فروش کرشمه

  • ارزیابی کانال های فروش و انتخاب بهترین کانال های فروش و بازاریابی
  • استخدام و به کارگیری تیم فروش متناسب با محصول و خدمات و کانال های انتخاب شده
  • طراحی سیستم فروش سازمانی و چارت سازمانی فروش
  • آموزش تیم فروش متناسب با محصول و بازار و کانال های انتخاب شده
  • طراحی سیستم گزارش دهی و سیستم ارزشیابی گزارشات
  • بهبود فرآیند فروش بر اساس بازخورد ها و گزارشات به صورت ماهیانه

 

علاوه بر موارد بالا تیم توسعه تجارت کرشمه موارد ابداعی برای افزایش فروش محصولات و خدمات ارائه می دهد که بر اساس شرکت ها ، شهر ها و نوع محصولات و خدمات متفاوت است برای آگاهی بیشتر می تواند فرم مشاوره اولیه رایگان کرشمه را در وب سایت تکمیل نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *