آدرس جدید سایت

برند سازی | مدیریت برند | توسعه برند

برند سازیبرند سازی : برند یعنی شخصیت شرکت و محصول. وقتی درباره یک برند مانند مرسدس بنز می شنویم لوگوی این شرکت ، به علامت یک ستاره سه پر در یک دایره را که نماد با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع خودرو است را به یاد می آوریم . طراحی زیبا ، کلاس ، کیفیت ، قیمت بالا ، لاکشری و کیفیت رانندگی در این ماشین احتمالا همزمان با این نام برایمان تداعی می شود.

 نام کرشمه ، تداعی گر بالاترین سطح تحقیق و توسعه ، بالا ترین سطح بهره وری و کارایی تولید و خدمات ، بالا ترین سطح هنر در دنیا باشد و در این زمینه آماده ایم تا راه درازی را که شرکت هایی مانند مرسدس بنز در بیش از 100 سال طی کرده اند برویم.

کرشمه در سه بخش تحقیق و توسعه ، مشاوره مدیریت و توسعه هنر فعالیت می کند. ما نیروی متخصص بسیار توانمند و پر شوری داریم که به شرکت شما کمک می کنند تا برندتان را با توجه به سطح مطلوبیت مورد نیازتان بسازند. اگر نیاز به تحقیق و توسعه برای طراحی محصولات و خدمات جدید باشد ما آماده ایم. اگر نیاز به طراحی و تولیدات گرافیکی باشد ما در بخش توسعه هنر آماده ایم و اگر نیاز به تبلیغات ، بازاریابی و مدیریت فروش باشد ما آماده ایم تا در فرآیند بلند مدت برند شما را به آن نقطه مطلوب برسانیم.

سفارش خدمات کرشمه

برند سازی کرشمه

برند سازی کرشمه به شما این امکان را می دهد تا تمامی خدمات مورد نیاز برند خود را از یک منبع تامین نمایید. ما در کرشمه با بهره گیری از نیروی خلاق و توانمند هم در زمینه طراحی و نشانه های برند و هم در زمینه تحقیق و توسعه ساخت برند و محصولات و خدمات جدید و هم در زمینه تبلیغات و بازاریابی برای برند شما بهترین روش را به کار می گیریم.

سفارش خدمات کرشمه

برای شروع این همکاری فرم ثبت سفارش از بخش سفارش خدمات را پر و ارسال نمایید یا با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید. امروز بهتر از فرداست برای شروع و فردا بهتر از امروز خواهد بود.

برند سازی

برند کرشمه

مفتخریم که یکی از مطرح ترین و شاید قوی ترین برند در زمینه تحقیق و توسعه و مشاوره مدیریت در سطح اینترنت هستیم. یکی از فعالیت های عمده ساخت برند در سطح وب است. ما یک تیم قدرتمند برای تولید محتوا و گرافیک و بهینه سازی وب سایت و محتوا برای موتور های جست و جو را در اختیار داریم.

بازاریابی و فروش کرشمه 2

بازاریابی و فروش کرشمه 2

شما امروز می توانید سفارش خود را در زمینه ساخت برند تحت وب برای ما ارسال نمایید تا خدماتی ممتاز در این زمینه دریافت نمایید. رتبه ما را در گوگل و سایر موتور های جست و جو بررسی نمایید.

برند سازی

خدمات توسعه تجارت دناکو

خدمات توسعه تجارت : تحقیق و توسعه دناکو با هدف تقویت توان اقتصادی و رقابتی شرکت های ایرانی در سال 1395 راه اندازی شد. در دناکو ما بر این باوریم که هر کاری با تلاش و تفکر زیاد قابل دسترسی است. هر شرکت ایرانی توانایی برند شدن در عرصه بین الملل را دارد همانگونه که فرش و پسته و زعفران ایران در دنیا به دلیل کیفیت بالا و قیمت رقابتی حرف برای گفتن دارند.

خدمات توسعه تجارت دناکو

در دناکو ما کلیه فعالیت های مرتبط با تحقیق و توسعه و مشاوره مدیریت را برای شرکت های تولیدی و خدماتی انجام می دهیم. لیست این فعالیت ها به شرح زیر است. شما می توانید از بخش سفارش خدمات هر کدام را که تمایل داشتید سفارش دهید.  
مشاوره بازاریابی و فروش ورزشی کرشمه

مشاوره بازاریابی و فروش ورزشی کرشمه